تبلیغات
پاتوق وبگردا - اموزش دعوای خیابانی (Street Fight) و پیروزی در آن
 
پاتوق وبگردا
جایی به اسم آزادی اونجاست که میگی آزادی معنی پروازو که بفهمی فلج هم که باشی واستادی
درباره وبلاگ


سلام.دوستان عزیز اگر درخواست برنامه،آموزش،هک،و... را داشتید در قسمت تماس با ما برای ما یک ایمیل ارسال کنید یا در یک پست نظر دهید تا ما در 24 ساعت آن را برای شما آماده کنیم.

مدیر وبلاگ : ادمین
نویسندگان
نظرسنجی
آیا از کار کرد وبلاگراضی هستید؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دوستداران فول بلاگ امیدوارم خوشتون بیاد !!
حدالمکان از نزاع و درگیری بپرهیزید و شخصیت خودتون را حفظ کنید ، زیرا انسان ها برخلاف حیوانات ، دارای منطق و شعور هستند و بهتر است مشکلات خودمون را با گفتگو حل کنیم ! ولی بعضی مواقع لازمه ...


هدف سایت بینوایان از ارائه این مقاله کمک کردن در زمینه نزاع های خیابانی است اما ما نمیخواهیم در این مقاله چگونگی کتک زدن فرد مقابل را آموزش دهیم . پس توجه داشته باشید که دعوا و استفاده از زور در مرحله آخر کار ما قرار دارد یعنی بعد از این که شما همه راه های مسالمت آمیز را امتحان کردید ولی به نتیجه نرسیدید می توانید فک طرف مقابلتان را نقش زمین کنید ، طبق معمول شیوه های ما به شما در قالب چندین مرحله آموزش داده می شود . پس هر گاه در شرایط دعوا بیرون از خانه قرار گرفتید مراحل زیر را مد نظر قرار دهید .     
فول بلاگ
بقیه در ادامه مطلب
دوستان فول بلاگی عزیز...شما باید این کارها رو با بالاترین سرعت ممکن انجام دهید.
بعضی مواقع مخصوص...در دعوای شما نباید چند نکته رو در نظر گرفت...
پس وقت خود را حدر ندهید
1- حدالمکان از نزاع و درگیری بپرهیزید و شخصیت خودتون را حفظ کنید ، زیر انسان ها برخلاف حیوانات ، دارای منطق و شعور هستند و بهتر است مشکلات خودمون را با گفتگو حل کنیم !

2- محیط اطراف خود را به خوبی شناسایی کنید این به این دلیل است که هر مکانی دارای لوازم خاصی است که می تواند به عنوان سلاح استفاده شود . دلیل دیگر آن است که باید در هر شرایطی راه فرار مناسب را بشناسید مخصوصا زمانی که تعداد شما کمتر است باید بیش از پیش به این موضوع توجه کنید .برای شناسایی محیط از تمام حس های 5 گانه خود به خوبی استفاده کنید نه این که فقط به دور و اطراف نگاه کوچکی بیندازید.

3- بدانید که همیشه کتک زدن رقیب باعث برد شما نمی شود بلکه گاهی اوقات با گفتن یک سری چیز ها و یا اخطار به رقیب می توانید برنده واقعی باشید . البته اخطار شما باید به نوعی داده شود که شما را در وضعیت بهتری نسبت به رقیب قرار دهد . پس همیشه به یاد داشته باشید که گرهی را که با دست باز می شود با دندان باز نکنید. هیچ وقت احساساتی عمل نکنید قبل از شروع دعوا همیشه منطقی باشید و برای مثال یک دختر و پسر جوان که گویا نامزد هم هستند از جلوی شما عبور می کنند شما سهوا به دختر خیره می شوید و در این هنگام نامزد وی درگیری با شما را شروع می کند سعی کنید همان لحظه از وی عذرخواهی کنید و بگویید که آن دختر بسیار شبیه کسی بوده که شما قبلا دیده اید پس از این عمل شما 2 راه بیشتر ندارد یا او هم از شما عذرخواهی می کند و همه چیز به خوبی و خوشی پایان می یابد و یا این که عذرخواهی شما را قبول نکرده و دعوا را شروع می کن. اگر حالت دوم پیش آمد سعی کنید دو سه قدم به عقب بردارید و به وی هشدار دهید. هرگز نترسید اما اقدام به درگیری نیز نکنید ولی در عین حال آماده زدن ضربه باشید. 

4- کمی از رقیب خود فاصله بگیرید. فاصله خود را تنها زمانی کاهش دهید که قصد حمله به حریف را داشته باشید. طرف مقابل احتیاج دارد تا با نزدیک شدن به شما ضربه خود را وارد کند و شما هرگز نباشد این اجازه را به وی بدهید. سعی کنید که به طور مستقیم روبه روی طرف دعوا نایستید. کمی به بدن خود زاویه بدهیدو در یک مکان ثابت باقی نمانید زیرا با این کار تمرکز حریف بر روی شما بالا می رود. اگر شما به طور مستقیم روبه روی حریف قرار نگیرید برای او یک مانع بزرگ در جهت زدن ضربه ایجاد کرده اید پس کمتر آسیب خواهید دید. گارد خود را همیشه بالا نگه دارید حتی وقتی که دارید به اصطلاح با حریف کل کل می کنیدزیرا هیچ وقت معلوم نیست که دعوا کی و چگونه شروع می شود؟!!!

5- تا جایی که می توانید ریلکس باشید و نفس های عمیق بکشید. هرچه شما ریلکس تر باشید و آرامش درونی خود را بیشتر حفظ کنید می توانید محکم تر و بهتر به حریف حمله کنید و از آسیب وی در امان بمانید.

6- سعی کنید در هنگام دعوا حرکت های خود را با حرکات رقیب تطبیق دهید. سعی کنید زمانی که او برای حمله گارد خود را باز می کندحداکثر استفاده را با دفاع و یک ضربه به عنوان ضد حمله ببرید. توجه نمایید که حرکات بی مورد انجام ندهید و سعی داشته باشید قرینه رقیب خود باشید. البته این در صورتی است که از نظر توان در یک سطح باشید در غیر این صورت حتما با چند ضربه دمار از روزگار حریف در آوریدتا دیگر عمل خود را تکرار نکند.

6-باید بدانیدچه وقت و چکونه فرار کنید ؟ اگر شما از نظر نیروی بدنی تا حد زیادی از رقیب ضعیف تر هستید و یا این که در یک نزاع گروهی تعداد شما از گروه مقابل کمتر است باید و در بهترین موقعیت فرار کنید همیشه به سوی جمعیت مردم فرار کنیدو تا حد امکان به سوی مکان های روشن حرکت کنید . در هنگام فرار سعی کنید برای فرد یا افراد تعقیب کنده ایجاد مانع کنید مثلا یک سطل آشغال را سر راه آنها روی زمین پرت کنید . بدانید که فرار گاهی اوقات به معنی برنده شدن است سعی کنید راه های باریک را برای فرار انتخاب کنید مثلا فرار از میان ماشین ها در یک پارکینگ عمومی بسیار عالی است البته همیشه از این که مسیر خروج را می دانید مطمئن شوید.

7- تعادل خود را حفظ کنید و در هر شرایطی بر روی دو پای خود بایستید . پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید زیرا این عمل شما را در بهترین وضعیبت از لحاظ تعادل قرا می دهد زانو های خود را کمی به سمت زمین خم کنید تا در صورت حمله حریف با سلاح سرد بتوانید با سرعت عمل بیشتری بدن خود رابه به عقب بکشید. 

8- هنگام حمله حریف با آخرین قدرت از خود دفاع کنید و هرگز اجازه ندهید حریف قسمتی از بدن شما را در اختیار بگیرد برای مثال نگذارید که یقه شما را با دست بگیرد و یا با شما پنجه در پنجه شود که در این صورت احتمال برد شما کاهش خواهد یافت. اگر سمت مقبل دعوا تمایل به گرفتن بدن شما داشت سعی کنید به او ضربه مهلکی بزنید زیرا او در این زمان نمی تواند به خوبی از دو دست خود برای دفاع استفاده کند. در کل به هنگام درگیری نکات زیر را رعایت کنید:
- به اعضای حساس بدن ضربه بزنید ( صورت،گردن،کلیه ها، بیضه و ...) در این صورت می توانید امکان زدن ضربات بعدی را برای خود فراهم کنید و در نهایت پیروز مبارزه باشید.
- در نظر داشته باشید که شما در رینگ مسابقه نمی جنگید پس قانونی وجود ندارد . از هر کاری که می توانید برای حفظ امنیت خود استفاده کنید برای مثال از کمربند خود استفاده کنید یا به چشمان طرف مقابل ضربه بزنید یا هر کار دیگری که در آن موقعیت از دستتان برمی آید را انجام دهید.
- قدرت ضربات وارد به پایین تنه را دست کم نگیرید. لگدهای شما به زانوها، ران و پشت ساق حریف می تواند وی را به طور کامل از پا در آورد به شرطی که در زمان مناسب و با آخرین قدرت نواخته شوند.

9- همیشه قیل از دعوا و به هنگام ان صدای خود را افزایش دهید. بلند تر بودن صدای شما باعث گرفتن تمرکز حریف می شود و شما را در موقعیت بهتری قرار می دهد.

10- فول بلاگ اکیدا توصیه میکند که هر فردی در هر سن و جنسیت ، حتما دوره های دفاع شخصی را به اتمام برساند .

نوع مطلب : دعوا،جنگ،دفاع از خود در جامعه، 
برچسب ها : دعوای خیابانی، street fight، پیروزی در دعوا، پیروزی در دعوای خیابانی، اموزش دعوا،
لینک های مرتبط : مطالب بیشتر در این مورد،

       نظرات
چهارشنبه 18 شهریور 1394
ادمین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر